Zakładanie ogrodu Poznań

Zakładanie ogrodów: Poznań

Własny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy oraz otaczający go ogród to marzenie wielu osób. Zaaranżowanie terenu zielonego na posesji to jednak spore wyzwanie dla tych, którzy nie mieli do czynienia z architekturą krajobrazu. Brak wiedzy często prowadzi do tego, że w ogrodach rośliny są nasadzone zbyt gęsto, w nieodpowiednich warunkach dla poszczególnych gatunków, a strefy nie łączą się w logiczną całość. Właśnie dlatego zakładanie ogrodów warto powierzyć profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz kompleksowym wykonawstwie. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły projektu Twojego własnego, zielonego azylu w Poznaniu bądź okolicach.

Projektowanie zieleni: Poznań

Ogród, tak samo jak wnętrze domu, musi odpowiadać na indywidualne oczekiwania domowników, ale też oddawać ich styl. To od Ciebie zależy, czy teren wokół domu będzie pokrywać trawa i kilka drzew owocowych, czy może przestrzeń zamieni się w prawdziwy kwietny raj pełen klombów oraz krzewów. Na podstawie wywiadu, jak również oględzin ogrodu, przygotujemy projekt maksymalnie dopasowany do potrzeb Twojej rodziny. Po otrzymaniu akceptacji albo naniesieniu niezbędnych poprawek przystąpimy do pracy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi oraz roślin pochodzących z najlepszych szkółek w okolicach Poznania.

Zakładanie ogrodu: Poznań lub okolice

Współpraca z naszą firmą to gwarancja, że Twój ogród będzie nie tylko kompatybilny z Twoim stylem oraz potrzebami całej rodziny. Równie istotne jest to, aby późniejsza pielęgnacja nie sprawiała kłopotu właścicielom. W zależności od tego, czy chcesz poświęcać czas i energię na późniejsze prace ogrodnicze, czy może wolisz, by przestrzeń wymagała jak najmniej ingerencji, stworzymy dla Ciebie projekt, który będzie doskonale funkcjonował przez wiele lat. Planując rozmieszczenie roślin oraz elementów architektury, bierzemy pod uwagę to, jak ogród będzie zmieniał się w przyszłości, jak dużego nakładu prac pielęgnacyjnych będzie potrzebował. Wbrew pozorom możliwe jest stworzenie zieleni, która nie wymaga troski, a mimo to zachwyca o każdej porze roku. Sprawdź, jak piękny może być Twój ogród w Poznaniu!

Ogrody Green Team — specjaliści od projektowania i zakładania funkcjonalnych ogrodów

Ogród to miejsce, w którym wypoczywamy, spędzamy aktywnie czas na świeżym powietrzu, bawimy się, uprawiamy sport, organizujemy przyjęcia i nie tylko. To bardzo ważne, aby przydomowa zieleń odpowiadała na nasze potrzeby. Z tego względu warto w procesie projektowania postawić na przemyślany układ funkcjonalny, czyli podzielony na określone strefy. Zadbamy o to, by w optymalnym miejscu znalazła się huśtawka, pergola, oczko wodne, warzywnik czy kompost. Ustawimy meble ogrodowe oraz sprzęt do grillowania w taki sposób, by korzystanie z nich było maksymalnie komfortowe nawet wtedy, gdy odwiedzi Cię wielu gości. Zaprezentujemy projekt w formie wizualizacji 3D, sporządzimy szczegółowy kosztorys, a po uzgodnieniu wszystkich szczegółów przystąpimy do realizacji od A do Z, łącznie z zainstalowaniem systemu nawadniania roślin. Przekonaj się, dlaczego tak wielu mieszkańców Poznania i okolicznych miejscowości zdecydowało się skorzystać z naszych usług projektowania oraz zakładania ogrodów. Zapraszamy!

zakładanie ogrodu w poznaniu